Serdecznie zapraszamy na konsultacje indywidualne 27.03.2019r. w godzinach 18.00 – 20.00
 
1. mgr Katarzyna Szuba – gabinet Dyrektora
2. mgr Karolina Barwicka - sala nr 7
3. mgr Barbara Poranek - sala nr 17
4. mgr Krystyna Guziel - sala nr 17
5. mgr Grażyna Małyska - sala nr 22
6. mgr Izabela Drabik - sala nr 21
7. mgr Marta Zuber – sala nr 21
8. mgr Dorota Franiel – sala nr 18
9. mgr Grażyna Sikora- konsultacje w innym terminie
10. dr Sylwia Kuraś – sala nr 14
11. dr Ewa Simon – Strojny – sala nr 18
12. mgr Magdalena Paprotny – sala nr 16
13. mgr Ewelina Lubosik – sala nr 16
14. mgr Beata Owcarz – konsultacje w innym terminie
15. mgr Anna Wujda- konsultacje w innym terminie
16. mgr Ewelina Machoczek – Chłodek – sala nr 10 (św.1)
17. mgr Beata Trocha – konsultacje w innym terminie
18. mgr Mariola Czapla - sala nr 13
19. mgr Tomasz Fic - sala nr 19
20. mgr Grzegorz Wilk – sala nr 18
21. mgr Bożena Kania – sala nr 11
22. mgr Laurent Tomecki – sala nr 5
23. mgr Aneta Woczka - Dębska – konsultacje w innym terminie
24. mgr Patrycja Tomecka – Krzywda – sala nr 13
25. pedagog mgr Roksana Morawiec - sala nr 20
26. psycholog dr Justyna Trepka – Starosta – sala nr 20
27. mgr Beata Pastuszak - sala nr 11
28. mgr Katarzyna Kołodziej - sala nr 9
29. mgr Joanna Kurzyk - sala nr 6
30. mgr Anna Musialska – sala nr 6
31. mgr Olga Wieloch - sala nr 22
32. mgr Halina Woźniak – biblioteka
33. mgr Barbara Ogłoza sala nr 10 (św.2)
34. mgr Kinga Marek sala nr 10 (św. 2)
35. mgr Krzysztof Waloszczyk - biblioteka
36. mgr Dagmara Karkoszka - biblioteka
 
 
 

 

Prosimy rodziców kandydatów zakwalifikowanych do kl.I, do złożenia pisemnego oświadczenia woli (do pobrania na stronie internetowej) w terminie od 19 do 25 marca 2019 r. w sekretariacie szkoły.

ZGŁOSZENIE DLA DZIECI Z OBWODU SP 20, WNIOSEK DLA DZIECI SPOZA OBWODU

WNIOSEK DLA DZIECI SPOZA OBWODU 2019 - 2020

ZGŁOSZENIE DLA DZIECI Z OBWODU SP 20 2019 - 2020

Serdecznie zapraszamy kandydatów w wieku od 4-6 lat do oddziału przedszkolnego wraz z rodzicami na dzień otwarty do naszej szkoły, który odbędzie się 28 lutego 2019 r.

Harmonogram spotkań:

17.00 - spotkanie na sali gimnastycznej - przedstawienie dla dzieci "O rybaku i złotej rybce"

17.20 - dzieci pod opieką nauczycieli przejdą do trzech sal gdzie będą przygotowane dla nich zajęcia: plastyczne, matematyczne i językowe

17.30 - prezentacja multimedialna na sali gimnastycznej dla rodziców

18.00 - oprowadzenie po szkole

Zapraszamy!

Rekrutacja do klasy I na rok szkolny 2019/2020