LISTA KÓŁEK I ZAJĘĆ DODATKOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2021/2022  

 

L. P. 

PROWADZĄCY 

ZAJĘCIA 

INFORMACJE DODATKOWE 

(dzień tygodnia/godzina/klasa) 

1. 

Krystyna Guziel 

Zajęcia artystyczne (godziny dyrektorskie) 

Poniedziałek, godz. 12.50 – 13.35,

 jadalnia 

2. 

Beata Owcarz 

Kółko historyczne

Piątek, godz. 7.10, s. 22 

3. 

Beata Pastuszak 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze j. angielski  

Środa, godz. 13.55-14.30 (co druga środa), biblioteka lub jadalnia 

4. 

Katarzyna Kołodziej 

Zajęcia wspomagające z matematyki – godziny rządowe 

Kreatywni jak Archimedes (godziny dyrektorskie)

W 10 klasach po 5 h mat. Zgodnie z planem (co trzy tyg. w różne dni) 

W kl. 8a, b, c – co drugi tydzień 1h 

5. 

Olga Wieloch 

Kółko fizyczne

Wtorek, godz. 12.30-12.50, kl. 8, s. 9 

6. 

Dorota Franiel 

Zajęcia wspomagające -

godziny rządowe 

Poniedziałek, godz. 7.05 (co dwa tygodnie), s. 13; 

Piątek, godz. 8.00 według harmonogramu, s. 6 

7. 

Sylwia Dudzik  

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno- społeczne

Poniedziałek, 10.45- 11.30, gr.1  

8. 

Sylwia Dudzik 

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno- społeczne

 

Wtorek, 9.50- 10.35, gr.2  

9. 

Sylwia Dudzik  

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno- społeczne

 

Poniedziałek, 14.50- 15.45, gr.3  

10. 

Sylwia Dudzik 

Zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się

 

Zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się

Czwartek, 8.00- 8.45, gr. 1 

 

 

 

Piątek, 8.00- 8.45 gr. 2 

11. 

Katarzyna Szuba 

Zajęcia z kultury i języka (godziny dyrektorskie) 

Wtorek, godz. 8.00-8.45, kl. 8b

Piątek, godz. 8.00-8.45, kl. 8a 

Czwartki (parzyste), godz. 8.00-8.45, kl. 7b

12 

Marta Zuber 

2a godziny dyrektorskie wiedzowe 

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia klasy 2 i 3 

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 2a 

Środa, godz. 14.50 – 15.35 

 

Co druga środa, godz.15.40 – 16.25 

 

 

Co druga środa, godz. 15.40 – 16.25  

13 

Karolina Kokot 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego 

 

 

 

 

j. polski – godziny dyrektorskie wiedzowe 

 

j. polski – godziny rządowe 

Poniedziałki nieparzyste, godz. 7.05-7.50 - grupa starsza;

Wtorki parzyste, godz. 8.55-9.40 - grupa młodsza

 

 

Czwartki, godz. 8.00-8.45 

 

 

Według rozpiski (czwartki, godz. 7.05 -7.55, 13.35-14.30, piątki godz. 8.00-8.45) 

14

Izabela Chleborz

j. polski – godziny dyrektorskie wiedzowe

Czwartki tyg. parzyste, godz. 8.00-8.45

15

Marta Zuber

Korekcyjno-kompensacyjne

Wtorki, godz. 7.10

16

Krzysztof Waloszczyk

godziny dyrektorskie

Poniedziałki, godz. 14.50 kl. 5a, Piątki, godz. 10.45, kl. 5b

17

Joanna Kurzyk

godziny dyrektorskie

Czwartki (nieparzyste tygodnie) godz. 7.05 kl. 8; Czwartki (nieparzyste tygodnie) godz. 8.00 kl. 7,

18

Renata Gdak

godziny dyrektorskie

Czwartki (parzyste tygodnie), godz. 8.00, kl. 7a, s. 19

19

Beata Pastuszak

godziny dyrektorskie

Czwartki (nieparzyste tygodnie)
godz. 7.05 - kl. 8, godz. 8.00 - kl. 7

20

Ramona Sładkowska

godziny dyrektorskie

Czwartki (nieparzyste tygodnie), kl. 7c oraz 8c

21

Izabela Drabik

godziny dyrektorskie

Środy, godz. 8.00-8.45, kl. 2b

22

Joanna Mośny

godziny dyrektorskie

Czwartki (co drugi tydzień po lekcjach w sali nr 16.), terminy: 23 września, 7 października, 21 października, 4 listopada, 18 listopada, 2 grudnia, 16 grudnia

23

Barbara Poranek

dydaktyczno-wyrównawcze

Piątki (co drugi tydzień), kl. 3b, biblioteka

 

* W wyjątkowych sytuacjach zajęcia mogą ulec zmianie.